вівторок, 27 червня 2017 р.

День Конституції України в бібліотеці

Похожее изображение Я народ, я творець Конституції,
 І тому я підношу, як стяг,
Як здобуток всіх літ революції,
Конституцію миру й звитяг!


Закон життя я схвалюю в труді.
Він в нашім хлібі, в пісні та у слові.
Законом цим зростають молоді,
Законом цим красуються будови.

Ми – Українці, єдиний народ, який поважає Закон і любить свою Батьківщину. 
Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення держави. Він дає гарантії прав і свободу громадян у нашому суспільстві. 

З нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України в читальному залі бібліотеки була розгорнута книжкова виставка-перегляд до Дня Конституції

На виставці, окрім самої «Конституції України», представлено літературу історичного характеру, що розповідає про нелегкі етапи написання та прийняття Конституції України, про відомі історичні постаті, що тим чи іншим чином були причетні до її творення.
Дана література допоможе кожній людині, як громадянину України, ознайомитися та вивчити свої права та обов’язки.

Проникливо про цей знаковий день в історії держави та про прийняття основного Закону держави - Конституції: «Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету», розповіла бібліотекар Тетяна Вечернюк на Тематичному вечорі "ДЕРЖАВА ПОЧИНАЄТЬСЯ З КОНСТИТУЦІЇ", який відбувся біля книжкової виставки.

Тож, давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.
Картинки по запросу українська сімя до дня конституціїВід щирого серця зичимо міцного здоров'я, бадьорості духу та впевненості у безхмарне конституційне майбутнє України. Нехай мир і взаєморозуміння в країні сприяють подальшій її розбудові та приносять достаток кожній сім’ї. 
Зі святом Вас! 
З Днем Конституції України!!!Хто не мав змоги в ці дні відвідати бібліотеку пропонуємо вашій увазі пройти тест, відповівши на 10 запитань, щоб визначити свій рівень обізнаності зі змістом Конституції.
Отож, чи знаєте Ви Конституцію України? деякі варіанти відповідей в якому є жартівними))
                                             
                                                               (натисніть на картинку)
Немає коментарів:

Дописати коментар