Це край, де я родилась і живу,
Де все для мене рідне — не байдуже.

На краєзнавчі документи виділено окремо краєзнавчий куток, створений у 1990 році, що розміщений у читальному залі Богданської бібліотеки. Тут зібрано всю літературу, яка відображає матеріали про Закарпатську область, та Рахівський район.


З метою популяризації краєзнавчої літератури організовані краєзнавчі книжкові виставки: "Рахівщина. Вчора. Сьогодні. Завтра", "Земля Карпатська рідний наш край". Щороку вносяться зміни і доповнення до виставок, відповідно до актуальності тем.
Також одна з місій бібліотеки - надати можливість долучитись до інформаційних джерел у всьому їх розмаїтті, та зробити вільний доступ до інформації – права і потреба кожного члена суспільства. Отже, з такою метою в структурі сектору краєзнавства, був створений центр регіональної інформації "Бібліотека інформаційний центр громади села" Центр регулярно поповнюється новими матеріалами (здебільшого копії розпоряджень, рішень сесії, сільських програм, що стосуються соціально-економічного, культурного розвитку села в цілому).
Отож, кого цікавить історія нашої батьківщини, завітайте до нас, ми радо допоможемо! Кількість цікавої, пізнавальної літератури вас вразить.
У міні - музеї при бібліотеці витає дух минувшини
"Без минулого немає майбутнього"
Музей — це дзеркало ставлення суспільства до своєї культури й історії, - це своєрідний посередник між сучасним і минулим. Село, яке має хоча маленький, але все ж таки музей, вважається багатим, адже воно має минуле, яке не забулося, і надіємося що не забудеться! Міні - музей при бібліотеці, являється єдиним в Богдані. Про життя селян - предків наших кажуть наші експонати, їх налічується біля 30-ти , хоча небагато, але це вже вагомий внесок в історію, та культуру села.
Завдяки читачам і жителям с.Богдан зібрано унікальні експонати. Серед зібраних предметів цікаві старовинні речі домашнього вжитку: самопрядка, промисли гуцулів, веретена, постоли, уставки, гуцульський одяг, серветки, рушники, та багато іншого. Саме тут проводяться уроки народознавства.

Бібліотека перебуває постійно в пошуку: музей поповнюється новими експонатами , збираються сімейні реліквії. І так помаленьку робота триває , адже музей - це живий організм , який постійно розвивається і поповнюється . І допомагають нам в цьому наші найстаріші читачі.

Ми продовжуємо шукати небайдужих людей, які люблять своє село і свою культуру. Ми з вдячністю приймемо ваші дарунки донисемо до майбутніх поколінь, старовинні речі, фотографії, будь-яку інформацію з історії нашого рідного краю і його жителів .
Дякую за підказку не уявляла що це міні-музей у бібліотеці. сподобалось.
ВідповістиВидалитиДякуємо, подобається ваша ідея, ми працюємо в цьому напрямку, хочемо поспілкуватися особисто, якщо можна, напишіть нам за електронною адресою galinacumer1957@gmail.com
ВідповістиВидалити